Dbamy o Wasze bezpieczeństwo

Z uwagi na ciężką sytuację spowodowaną światową pandemią chcielibyśmy przedstawić Wam w jaki sposób my dbamy o wasze oraz nasze zdrowie i bezpieczeństwo.


Przede wszystkim w całej firmie stosowane są środki do mycia i dezynfekcji, ale nie tylko. Nasze samochody dostawcze jak i służbowe na bieżąco dezynfekujemy i dbamy o ich nienaganną czystość. Wyposażyliśmy naszych kierowców w maseczki ochronne, rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji rąk.

W biurze nasi pracownicy również mają stały dostęp do środków antybakteryjnych i dezynfekujących. Każdy z naszych pracowników został zapoznany z wprowadzoną przez nas instrukcją oraz procedurą postępowania w sytuacji kryzysowej COVID-19.

Wprowadzaliśmy całkowity zakaz wstępu do magazynu dla osób niebędących pracownikami Savpol. Stosujemy bezpieczne koperty podczas przekazywania gotówki, aby ograniczyć kontaktu kierowców z banknotami.

Oczywiście monitorujemy na bieżąco sytuację i bezzwłocznie reagujemy, wprowadzając wszelkie możliwe oraz dostępne sposoby zabezpieczenia. Zgodnie z zaleceniami Rządu.
Następny artykuł
Rozpocznij sezon lodowy 2020 z Savpol
Poprzedni artykuł
Przedsiębiorco! Nie daj się koronawirusowi