Expo Sweet 2017

W dniach 26.02.2017-1.03.2017 uczestniczyliśmy w Expo Sweet - największych targach branżowych odbywających się w Warszawie.

Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających targi. Trzeba przyznać, że frekwencja dopisała jak zawsze.  Dla naszych Gości przygotowaliśmy ogromne stoisko o powierzchni ok. 200 metrów kwadratowych, na którym zaprezentowaliśmy pełen wachlarz naszych możliwości, czyli kompleksową obsługę piekarni, cukierni, lodziarni i HoReCa.
 
W specjalnie przygotowanych strefach tematycznych zaprezentowaliśmy najciekawsze pomysły i rozwiązania, które mogą Państwo wdrożyć w swojej firmie we współpracy z naszymi specjalistami.
 
W koncepcie sklepowym pokazaliśmy w jaki sposób zaaranżować przestrzeń lokalu, gdzie potencjalni klienci mogą zakupić pieczywo, gotowe kanapki oraz napić się kawy. 
 
Strefa Piekarnicza to prezentacja sprzętu i surówców potrzebnych do przygotowania wypieków oraz niezwykła okazja na poznanie autorskich receptur naszych technologów. 
 
W Strefie HoReCa specjaliści z naszego przedsiębiorstwa oraz zaproszeni szefowie kuchni z włoskiej firmy pieców Piron przedstawili szeroką gamę potraw i przekąsek, sprawdzających się w najlepszych restauracjach na świecie. 
 
Strefa cukiernicza i czekolady to miejsce popisowe dla naszych mistrzów słodkości - ogromne wrażenie na odwiedzających zrobiły wyszukane dekoracje wykonane w czekoladzie. 

Niezwykle oblegana Strefa dekoracji była sektorem, w którym mieli Państwo okazję poznać prawdziwy kunszt naszych technologów wykonujących wspaniałe ozdoby z masy cukrowej i karmelu.
 
Strefa kawy umożliwiła poznanie naszej bogatej oferty ekspresów i młynków do kawy oraz nowości w naszej ofercie - kawy Malongo. Warto wspomnieć, że ich innowacyjny system 1,2,3 Spresso® wzbudził niemałe zainteresowanie, a kawa z Podów smakowała naszym gościom podczas degustacji.
 
Strefa lodziarska to miejsce, w któym można było poznać najnowsze trendy w świecie lodziarskim zaobserwowane podczas niedawnych targów SIGEP w Rimini.
 
Uczestnictwo w targach branżowych było okazją do spotkania się z naszymi obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim osobom odwiedzającym nasze stoisko.
 
Następny artykuł
Sweettargi 2017
Poprzedni artykuł
Poznaj nas bliżej