Przedsiębiorstwo Savpol wyłącznym dystrybutorem Fabbri

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem produktów marki Fabbri 1905 w Polsce.

 Kilka słów o Fabbri 1905

Istnieje wiele sposobów, aby opowiedzieć historię. Ta, przedstawiająca firmę Fabbri, przypomina wielowątkową sagę rodzinną, przepełnioną radosnym gwarem renesansowej Ferrary, odkryciami rewolucji przemysłowej i jedynym w swoim rodzaju włoskim słońcem.

Wszystko zaczęło się w roku 1905, kiedy Gennaro Fabbri kupił niewielki sklep spożywczy wraz z przylegającymi do niego piwnicami i rozpoczął produkcję likierów pod marką Premiata Liquor Distillery G. Fabbri, obecnie znaną właśnie jako Fabbri 1905. Kolejne lata i wydarzenia to prawdziwy scenariusz filmowy kasowego love story. Najsłynniejsza na świecie wiśnia Amarena w syropie, dzisiejszy symbol firmy, powstała w latach 20., według tajemnego przepisu żony Gennaro – Rachel. Zakochany i szczęśliwy mąż, zlecił wtedy w prezencie wykonanie biało-niebieskiej wazy, której estetyka wciąż wyróżnia produkty Fabbri na rynku. I tak oto, dzięki splotowi fortunnych zbiegów okoliczności, wsparciu ukochanej oraz, przede wszystkim, niezwykłej sile charakteru, wyczuciu rynku i genialnym pomysłom, Gennaro Fabbri rozwinął swój sklepik w prężnie działający zakład.
 
Kolejni właściciele, dziedzicząc po swym przodku entuzjazm i pasję, rozbudowali firmę, dokonując przekształceń oraz produkując coraz to nowsze wyroby. Obecnie przedsiębiorstwo zarządzane jest już przez czwarte pokolenie rodziny Fabbri, a swoje produkty sprzedaje w blisko osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Oryginalny asortyment produkowany jest wyłącznie w jednym zakładzie zlokalizowanym w Bolonii. Za jego niepowtarzalny smak i tradycyjne receptury odpowiedzialni są właśnie ci mężczyźni i kobiety, którzy w ciągu ostatniego wieku zbudowali międzynarodowy sukces firmy Fabbri i wypromowali włoską jakość.

Firma Fabbri 1905 oferuje wachlarz artykułów wyselekcjonowanych specjalnie dla Państwa. Wśród nich znajdują się produkty, półprodukty i dodatki dla branży cukierniczej, lodziarskiej oraz gastronomicznej.
Przekonajcie się, jak poprawi smak Waszych deserów słynna włoska wiśnia Amarena Fabbri. Skorzystajcie z ułatwiających prace baz do lodów mlecznych i czekoladowych, które w połączeniu z odpowiednią Delipastą pozwalają na tworzenie zaskakujących smaków. Cieszcie się z drinków i kaw, wzbogaconych o nutkę rozgrzanej Bolonii. Produkty firmy Fabbri to niewątpliwie numer jeden w branży lodziarskiej.

ZAPRASZAMY:  Na oficjalną stronę Fabbri Polska.
 
 
Następny artykuł
Strona naszej marki - ALFAPRO
Poprzedni artykuł
Fundusze Unijne