Centrum Szkoleniowe Savpol
Centrum Szkoleniowe Savpol
Centrum Szkoleniowe Savpol to świetnie wyposażone sale, doświadczenie rynkowe i światowej klasy technologowie. To wszystko stanowi naszą tajemną recepturę doskonale wyważonego szkolenia.
SZKOLENIE ?

SZKOLENIE ?

25.06.2024
Masz innowacyjny pomysł na szkolenie? Skontaktuj się z nami!
Zasady szkoleń realizowanych w Centrum Szkoleniowym Savpol

Zasady szkoleń realizowanych w Centrum Szkoleniowym Savpol

  • Nasze szkolenia gastronomiczne, cukiernicze, piekarskie i lodziarskie zawsze są odpowiedzią na Twoje potrzeby.
  • Zapraszamy zarówno na szkolenia otwarte, podczas których pracujemy także nad konsolidacją branży, jak i zamknięte, dedykowane wybranemu zagadnieniu.
  • Zapraszamy jednorazowo do nauki ograniczoną liczbę uczestników, oferujemy także kursy indywidualne.
  • Podczas nauki w doskonałych proporcjach serwujemy teorię z praktyką.
  • Centrum zostało zaopatrzone w robocze stanowiska szkoleniowe wraz z wyposażeniem, niezbędnym do realizacji ambitnych kulinarnych wyzwań.
  • Twój udział w warsztatach poświadczamy Certyfikatem ukończenia szkolenia.
Informacje o CSS

Informacje o CSS

W trosce o podnoszenie Twoich kwalifikacji i poszerzanie wiedzy, otworzyliśmy w 2013 r. profesjonalne Centrum Szkoleniowe Savpol. W przestronnych pracowniach czeka na Ciebie wysokiej klasy sprzęt i doskonale przygotowane materiały. Nasi eksperci – zarówno firmowi technologowie, jak i Mistrzowie z różnych stron świata, prócz fachowej wiedzy, posiadają dar inspirowania. Już wkrótce wykorzystasz w praktyce międzynarodowe trendy i niebanalne rozwiązania. Nawiążesz także nowe kontakty biznesowe i skorzystasz z wymiany doświadczeń. Jesteśmy gotowi, by Ci w tym pomóc.
Centrum Szkoleniowe Savpol
Zobaczcie jak wyglądało szkolenie ze specjalistami z firmy Fabbri w Centrum Szkoleniowym Savpol. Światowej klasy technologowie, profesjonalnie wyposażona sala, indywidualne stanowiska dla Uczestników, wiedza i doświadczenie w jednym miejscu.