CSR
CSR
Solidni i z sercem
Savpol postępuje zgodnie z zasadami Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie. Jesteśmy częścią społeczności lokalnej. Podejmujemy także działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego.
Wspieramy Małą Akademię Mistrzostwa Zawodowego

Wspieramy Małą Akademię Mistrzostwa Zawodowego

Z radością i satysfakcją wspieramy Małą Akademię Mistrzostwa Zawodowego. Młodym adeptom sztuki kulinarnej dostarczamy sprzęt, produkty oraz służymy swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Pomagamy im pokonać trudności z jakimi spotykają się na początku swojej kariery zawodowej i staramy się dać im jak najwięcej atutów, które przysłużą się im w zawodach takich jak piekarz, czy cukiernik.
Konkurs dla Szkół Specjalnych

Konkurs dla Szkół Specjalnych

Wsparliśmy konkurs kucharsko-cukierniczy dla uczniów zawodowych szkół specjalnych, który po raz kolejny odbył się w Zespole Szkół Specjalnych nr 14 w Krakowie. Coroczny konkurs umożliwia integrację uczniów szkół specjalnych na poziomie międzynarodowym (zapraszane są ekipy ze Słowacji i Czech), wymianę doświadczeń i porównanie swoich umiejętności z poziomem reprezentowanym przez inne grupy konkursowe. W tym roku tematem konkursu była "Kuchnia Śródziemnomorska". Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
Rybnickie Konfrontacje Cukiernicze 2015

Rybnickie Konfrontacje Cukiernicze 2015

W ramach Dni Rybnika, 12 czerwca na rynku tego górnośląskiego miasta, wspierana przez nas Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego zaprezentowała prace Uczestników Rybnickich Konfrontacji Cukierniczych, angażujących kreatywną młodzież, szkolącą się lub po prostu uwielbiającą - tworzenie słodkich dzieł sztuki.
 

Uczestnicy walczyli o statuetkę Prezydenta Miasta i tytuł Mistrzów. Impreza zakończyła sezon zajęć 2014/15, jednocześnie rozpoczynając sezon 2015/16. Gratulujemy Zwycięzcom, dziękujemy Uczestnikom oraz wszystkim zainteresowanym Mieszkańcom.

Kibicuj z nami

Kibicuj z nami

Z dumą wspieramy juniorską drużynę piłki nożnej z Mikołowa. Zależy nam na realizacji pasji i marzeń młodych adeptów piłki nożnej. Może pójdą śladem naszej reprezentacji narodowej? Kto wie. Trzymamy kciuki! Zapraszamy do śledzenia poczynań drużyny.