Dossche Mills
Dossche Mills
Najlepsza w Europie oferta dla piekarni tradycyjnych i przemysłowych oraz branży spożywczej, potwierdzona certyfikatami jakości. Markę Dossche Mills tworzy zaangażowanie i pasja, połączona z gruntowną znajomością i miłością do pieczenia.

O Dossche Mills

Gdy myślimy o Holandii, pierwsze co przychodzi nam do głowy to drewniane saboty, połacie tulipanów i wszechobecne wiatraki. Te ostatnie pełniły kiedyś funkcję młynów zbożowych, a dziś są pomnikami historii i elementem zachowania kultury Niderlandów. Natomiast najlepsza, tradycyjna mąka powstaje obecnie w nowoczesnym zakładzie Dossche Mills.
 
Dossche Mills to holenderska firma rodzinna założona w 1875 r. Uznawana jest za jeden największych młynów w Europie. Na co dzień jest wiodącym wytwórcą oraz dostawcą surowców dla piekarni.
 
Filozofia firmy jest prosta: dostarczać wysokiej jakości produkt do piekarza, tak, by mógł upiec pyszny chleb.
 
Dzięki firmie Savpol, także polskie piekarnie mogą cieszyć się z dostępu do starannie wyselekcjonowanych produktów, wytwarzanych z ziaren najlepszych zbóż oraz wyśmienitych, naturalnych dodatków. To, co wyróżnia Dossche Mills na rynku to zaangażowanie i pasja połączona z gruntowną znajomością i miłością do pieczenia. Wykwalifikowani specjaliści dokładają wszelkich starań, aby pomóc Państwu piec i sprzedawać pyszne pieczywo oraz wypieki, w wielu odmianach, każdego dnia. I choć z niejednego pieca chleb jedliśmy, potwierdzamy, że ten spod znaku Dossche Mills jest prawdziwie wyjątkowy.
 
  • Najlepsza w Europie oferta dla piekarni tradycyjnych i przemysłowych oraz branży spożywczej
  • Dokładne testy wszystkich wykorzystywanych komponentów i produktów końcowych
  • Wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa żywności, potwierdzone niezależnymi świadectwami jakości: BRC Global Food Standards, Riska Plaza+, GMP (Good Manufacturing Practices), Auto Control.