Lakeland Dairies
Lakeland Dairies
Lakeland Dairies jest światowym liderem rynku w produkcji produktów na bazie mleka. Proponowany Państwu asortyment został opracowany z myślą o wykorzystaniu go przez wymagających profesjonalistów.
Dlaczego Lakeland Dairies?

Nasi specjaliści osobiście przetestowali i zweryfikowali produkty spod znaku Lakeland i z dumą włączyli je do oferty firmy Savpol. To już nawet nie najlepsza jakość polska, czy europejska, a światowa! Ponad 2200 gospodarstw w Irlandii dba, by smak, konsystencja i zapach mleka były najwyborniejszego sortu. Następnie zostaje ono przetworzone w nowoczesnych zakładach Grupy Lakeland Dairies i dostarczone do zadowolonych Klientów w blisko osiemdziesięciu krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Dziś także Państwo macie możliwość zaopatrywania się u światowego lidera rynku w produkcji produktów na bazie mleka.
 
Produkty mleczne Lakeland Dairies– pokochasz je jak Irlandię
 
Spółdzielnia mleczarska Lakeland oferuje szeroką gamę produktów świeżych i naturalnych. Innowacyjne metody stosowane w technice i technologii produkcji wyrobów mleczarskich, zapewniają ich doskonałą jakość. Są przetwarzane z myślą o wykorzystaniu ich w branży HoReCa, ale też z troską o podniebienie każdego, nawet najbardziej wymagającego, Klienta.
 
Firma wyznacza światowe standardy jakości. Spełnia wymogi instytucji certyfikującej ISO 9001 oraz BRC Global Food Standards. Autorskie receptury opracowane są z dbałością o każdy szczegół, przez wysokiej klasy mistrzów gastronomii. To wszystko stanowi gwarancję stworzenia w Państwa lokalu dostatniej krainy najlepszym mlekiem, śmietanką i jogurtem płynącej.