Pyszne lody, ich sprawdzona produkcja, doskonały smak, estetyka lokalu to klucz do sukcesu. Dobrze dobrane wyposażenie lodziarni czy hoteli lub innych lokali gastronomicznych w urządzenia lodziarskie jest niezwykle istotne.
Łukasz Wilk - Technolog Lodziarstwa

l
Lodziarnie
Lody to istny mroźny przedmiot pożądania. Rozpowszechnione przez Francuzów, z odrobiną włoskiej fantazji, przez całe dekady nie straciły nic na swej na popularności. Wybrane dla Państwa składniki z najwyższej półki sprawią, że przygotowane kompozycje będą niepowtarzalne i wyjątkowe.

Lody to ulubiony przysmak dorosłych i dzieci. Aby udało się ziścić każdy, nawet najbardziej wymyślny pomysł, pragniemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz pysznych, zdrowych i naturalnych komponentów. Oferujemy nie tylko nabiał i tłuszcze. Z przyjemnością dostarczymy także produkty mrożone, owoce i najlepszą czekoladę. Wyposażymy także Państwa lokal w niezbędny sprzęt i akcesoria każdego lodziarza.
Komponenty lodziarskie

Komponenty lodziarskie

Wyposażenie i maszyny

Wyposażenie i maszyny

Sprzęt drobny

Sprzęt drobny

Środki czystości

Środki czystości

Produkty papierowe

Produkty papierowe

Formy

Formy

Opakowania

Opakowania

Czekolady

Czekolady

Owoce

Owoce

Gastronomiczne dodatki

Gastronomiczne dodatki

Produkty mrożone

Produkty mrożone

Podstawowe produkty

Podstawowe produkty

Tłuszcze

Tłuszcze

Nabiał

Nabiał

Odzież

Odzież

Fabbri
Fabbri
Wachlarz artykułów wyselekcjonowanych specjalnie dla Państwa tworzą produkty, półprodukty i dodatki dla branży cukierniczej, lodziarskiej oraz gastronomicznej. Produkty firmy Fabbri to niewątpliwie numer jeden w branży lodziarskiej.

AlfaPro
AlfaPro
AlfaPro to dynamicznie rozwijająca się marka na polskim rynku. Już w krótkim okresie zyskała zaufanie wśród licznego grona klientów.
Poznaj produkty spod znaku AlfaPro.

Katalogi
Katalogi
Wszystkie aktualne katalogi są dostępne na naszej stronie www.esavpol.pl.
Valmar
Valmar
Valmar Global to gwarancja najwyższej jakości. Zaufajcie urządzeniom i maszynom, które uczynią Państwa pracę tak słodką i przyjemną, jak Wasze produkty, przy jednocześnie znacznej oszczędności energii.


Zobacz także
Piekarnie

Piekarnie

Jeśli wytwarzasz pieczywo, to tutaj znajdziesz  starannie wybrane produkty i komponenty piekarnicze, które są Ci potrzebne.
Cukiernie

Cukiernie

Codziennie osładzamy życie wielu naszym Klientom. Oferujemy wysokiej jakości produkty cukiernicze.
HoReCa

HoReCa

Oferujemy starannie przygotowany i atrakcyjny asortyment produktów dla hotelarstwa, restauratorów i branży cateringowej.
Przemysł

Przemysł

Szukasz dedykowanych surowców czy kompleksowych rozwiązań potrzebnych dla rozwoju Twojego zakładu? Znajdziesz je u nas.
Dekoracje

Dekoracje

Szukasz wyjątkowych dekoracji cukierniczych? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.