Wysoko wyspecjalizowane, dedykowane produkty i rozwiązania w skali makro dobieramy zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Jesteśmy Partnerem kluczowych produkcyjnych zakładów spożywczych w Polsce. Za sprawą naszych rozwiązań, umożliwiamy im zwiększać zyski, poprawiać jakość produktów, uruchamiać nowe projekty.

Marcin Ćwiląg - Dyrektor Handlowy


p
Przemysł
Indywidualnie dobierzemy produkty, sprzęt oraz przygotujemy dedykowane rozwiązania niezbędne, by Państwa firma funkcjonowała bez zarzutu, produkty wyróżniały się jakością i smakiem. Gwarantujemy także specjalistyczną opiekę techniczną i szkolenia personelu oraz terminowość dostaw.
Solidni i elastyczni

Jesteśmy dla Państwa na każdym etapie rozwoju Waszego przedsięwzięcia. Dostarczamy nie tylko komponenty dla piekarni, lodziarni, czekoladziarni, cukierni i restauracji. Oferujemy także surowce, półprodukty, dodatki oraz sprzęt i wyposażenie dla wielkoskalowych zakładów. Mogą Państwo liczyć także na nasze doświadczenie, sprawdzone rozwiązania, Wszystko to, co jest niezbędne, by Państwa firma funkcjonowała bez zarzutu, a produkty wyróżniały się najwyższą jakością i doskonałym smakiem.
 

Z dostarczanych przez Savpol rozwiązań i komponentów korzystają najwięksi producenci słodyczy oraz napojów, przetwórcy mleka i nabiału, a także browary i przemysł alkoholowy. Jednocześnie, bazując na wieloletniej wiedzy i doświadczeniach wszystkich naszych pracowników, zapewniamy Państwu kompleksowe wsparcie technologiczne. Przekazujemy wiedzę dotyczącą użycia i wprowadzenia nowych, efektywnych rozwiązań oraz specjalistycznego sprzętu. Szkolimy personel i pozostajemy do dyspozycji przy jakichkolwiek wątpliwościach. Dostarczamy rozwiązania i surowce specjalistyczne, specyficzne dla konkretnej branży czy określonego produktu. Szukamy rozwiązań, które rozwiązują problemy występujące w procesach produkcyjnych.


Służymy radą i specjalistyczną wiedzą przy wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań w procesach produkcyjnych. Podczas indywidualnego spotkania, definiujemy Państwa potrzeby i wspólnie dokonujemy wyboru właściwych opcji dostosowanych do specyfiki danej działalności. 


Podążamy za światowymi trendami i oprócz atrakcyjnej ceny, oferujemy nowatorskie rozwiązania z najwyższej półki. To gwarantuje Państwu zdobycie przewagi konkurencyjnej na każdym rynku.

Zobacz także
Piekarnie

Piekarnie

Jeśli wytwarzasz pieczywo, to tutaj znajdziesz  starannie wybrane produkty i komponenty piekarnicze, które są Ci potrzebne.
Cukiernie

Cukiernie

Codziennie osładzamy życie wielu naszym Klientom. Oferujemy wysokiej jakości produkty cukiernicze.
Lodziarnie

Lodziarnie

Produkujesz lody lub napoje mrożone? Pozyskasz u nas doskonałe komponenty lodziarskie.
HoReCa

HoReCa

Oferujemy starannie przygotowany i atrakcyjny asortyment produktów dla hotelarstwa, restauratorów i branży cateringowej.
Dekoracje

Dekoracje

Szukasz wyjątkowych dekoracji cukierniczych? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.