Savpol dziś
Savpol dziś
Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, Klientom, trafnym inwestycjom i konsekwentnie świadczonym usługom na najwyższym poziomie.
Poznaj nas bliżej

Poznaj nas bliżej

Savpol dziś

Savpol dziś

Od początku istnienia, czyli od ponad trzydziestu lat obecności na rynku kierujemy się jedną zasadą. Chcemy, aby nasi Klienci odnosili długotrwałe korzyści. Obecnie Savpol to wiodąca firma w Polsce dostarczająca wyselekcjonowane, najlepsze jakościowo surowce, produkty i wyposażenie. Świadczymy najwyższej jakości usługi dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarni oraz sektora hotelarsko- gastronomicznego.
Efektywne rozwiązania

Efektywne rozwiązania

Stale szukamy właściwych i efektywnych rozwiązań dla naszych Kooperantów. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, produkty i trendy zdobywające światowy rynek. Stale również poszerzamy naszą ofertę o starannie wyselekcjonowane produkty. Jest to możliwe dzięki konsekwentnemu rozwojowi firmy i systematycznemu budowaniu przewagi konkurencyjnej. Zatrudnianie kolejnych pracowników, stworzenie Centrum Szkoleniowego Savpol i rozbudowa magazynów, tworzenie nowych oddziałów firmy i zoptymalizowanie poszczególnych rozwiązań podyktowane jest chęcią usatysfakcjonowania naszych Klientów oraz długofalową perspektywą rozwoju.
Korzyści i rozwój

Korzyści i rozwój

Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, Klientom, trafnym inwestycjom i konsekwentnie świadczonym usługom na najwyższym poziomie. Regularnie uczestniczymy w wydarzeniach branżowych. Wśród nich znajdują się między innymi Pokazy Lodziarskie, Expo Sweet i Sweet Targi. Wspieramy i organizujemy lokalną społeczność, zwłaszcza dzieci i młodzież. Jednocześnie wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Inwestujemy również we wspólne wartości, tak aby przynosiły one korzyści naszym Klientom, Partnerom oraz Pracownikom. Wierzymy w obopólny rozwój. Taki Savpol jest dzisiaj.
Integracja i współpraca

Integracja i współpraca

Opinie
Prowadzę piekarnię z wielopokoleniowymi tradycjami i już dawno nauczyłam się, że w prowadzeniu firmy nie liczy się łatwy zysk i chwilowa moda. To, na co stawiam największy nacisk, to pozytywne relacje, uczciwość
Firma Piekarniczo-Cukiernicza Mrachacz
i odpowiedzialność. Jesteśmy firmą rodzinną, ufamy sobie i takich właśnie partnerów biznesowych poszukujemy. Dlatego też polecam Savpol, jako przedsiębiorstwo wiarygodne i szanujące rodzinne wartości, a do tego
Firma Piekarniczo-Cukiernicza Mrachacz
solidne, fachowe i terminowe.
Firma Piekarniczo-Cukiernicza Mrachacz
Spółka Savpol cieszy się dużym uznaniem w naszej firmie. Długa współpraca pozwoliła poznać pracowników Savpol jako niezwykle sumiennych, godnych zaufania i troszczących się o dobro klienta, którym jesteśmy od lat. Dziękujemy.
Piekarstwo-Cukiernictwo "Śliwka" Alexander Zemelka
Współpracujemy z zespołem firmy Savpol od wielu lat. Bardzo wysoko cenimy sobie profesjonalizm oraz zaangażowanie całego teamu w nasz rozwój. Savpol
Jadwiga Gałecka - Cukiernia "Keks"
w dużym stopniu przyczynia się do sukcesu naszej firmy.
Jadwiga Gałecka - Cukiernia "Keks"
Według mojej opinii asortyment, który oferuje firma Savpol, jest jednym z najszerszych w całym kraju, obsługa fachowa, rzetelna, miła. Od razu czuć, że atmosfera w przedsiębiorstwie jest pozytywna.
Piekarnia-Cukiernia Józef Walczyk
Wszystkie dostawy przeprowadzono terminowo, służono także wsparciem technologów. Nazwałbym pracowników firmy Savpol swoimi profesjonalnymi przyjaciółmi!
Piekarnia-Cukiernia Józef Walczyk
Nagrody i wyróżnienia
Gazela bizensu 2010
Gazela Biznesu za rok 2010 to nagroda, którą otrzymują firmy wykazujące się wzrostem dochodów ze sprzedaży, dynamicznym rozwojem, a przede wszystkim uczciwością wobec swoich kontrahentów. Laureatów wybiera magazyn Puls Biznesu.
Diament miesięcznika
Diament Forbesa (2010) jest przyznawany przez opiniotwórczy Miesięcznik Forbes. W pierwszym etapie tworzona jest lista firm, które w danym roku wykazały się wysoką płynnością oraz dodatnim wynikiem finansowym.
Gazele biznesu 2009
Gazela Biznesu za rok 2009 to nagroda, którą otrzymują firmy wykazujące się wzrostem dochodów ze sprzedaży, dynamicznym rozwojem, a przede wszystkim uczciwością wobec swoich kontrahentów. Laureatów wybiera magazyn Puls Biznesu.