Valmar
Valmar
Valmar Global to gwarancja najwyższej jakości. Zaufajcie urządzeniom i maszynom, które uczynią Państwa pracę tak słodką i przyjemną, jak Wasze produkty, przy jednocześnie znacznej oszczędności energii.

Urządzenia spod znaku Valmar Global

Czy zastanawiali się Państwo nad fenomenem powodzenia branży lodziarskiej i cukierniczej w ostatnich latach? Mamy poważne przesłanki, by przypuszczać, że za tym sukcesem może stać pojawienie się na rynku spółki Valmar Global. To właśnie ona jest odpowiedzialna za produkcję i terminowe dostarczanie wszelkiego typu maszyn i wyposażenia, które uczyni Państwa pracę tak słodką i przyjemną, jak Wasze produkty.
 
Każdego dnia ze słoweńskich fabryk wysyłanych jest kilkanaście sprawdzonych przez wykwalifikowaną kadrę urządzeń, które spełniają oczekiwania wszystkich Klientów. To, co wyróżnia asortyment proponowany przez firmę Valmar, to połączenie najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań z prostym sposobem użytkowania, przyjaznym dla producentów lodów i cukierników. Jest to wynik niezliczonych badań technicznych, prowadzonych przez zespół konstruktorów.
 
Produkcja pysznych specjałów i pożądanych smaków oraz oszczędności czasu i pieniędzy
 
Nasi specjaliści pomogą Państwu dokonać niełatwego wyboru z szerokiej oferty  maszyn do produkcji lodziarskiej oraz dedykowanych branży cukierniczej. Pionowe i poziome, a także wielofunkcyjne frezery do lodów, dojrzewalniki, pasteryzatory elektroniczne, jak również maszyny do bitej śmietany spod znaku Valmar Global już wkrótce znajdą swoje miejsce w Państwa lokalu. A Państwa lody – będą smakować każdemu!
 
  • Wieloletnie badania technologiczne dają technologom Valmar Global wiedzę niezbędną do projektowania oraz produkcji maszyn, z uwzględnieniem specyfikacji poszczególnych części składowych.
  • Najwyższej jakości materiały, potwierdzone przez międzynarodowe instytucje zajmujące się kontrolą jakości.
  • Innowacyjne propozycje technologiczne, elektroniczne i termiczne, należące do jednych z wiodących rozwiązań w światowej produkcji maszyn do lodów.
  • Wsparcie merytoryczne i specjalistyczne w zakresie tworzenia mistrzowskich lodów, kremów i deserów, a także dotyczące najbardziej ekonomicznych sposobów wykorzystywanych przy produkcji lodziarskiej.