Konkursy - Targi Branżowe Savpol 2017

W dniach 29-30 września 2017 podczas Targów Branżowych Savpol 2017 w Katowicach ogranizujemy Mistrzostwa Branżowe dla naszych Klientów. Mamy nadzieję, że będą one świetną okazją do wspólnej zabawy. Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody pieniężne i upominki

W trakcie targów, w ramach dodatkowych atrakcji, przeprowadzimy Mistrzostwa Branżowe dla naszych Klientów. Mamy nadzieję, że dla wszystkich będzie to świetna okazja do wspólnej zabawy. Dla najlepszych Zawodników przygotowaliśmy nagrody pieniężne i upominki.

Poniżej znajdą Państwo listę konkursów:
1.
I OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA LODZIARSKIE SAVPOL
a) W KATEGORII LODZIARSKI HIT ROKU

b) W KATEGORII LODZIARSKI HIT JESIENI
Poszukiwane lody o najlepszym smaku! Odkryj przed nami swoją sekretną recepturę, która oczaruje wszystkich.
Na stworzenie lodów ze swoich składników (bazy, dodatków i dekoracji z min. 1 produktem marki Fabbri) masz aż 30 minut.
Do wyboru są dwie kategorie: ogólna (piątek), jesienna (sobota). Wybierzemy najlepsze lody oceniając ich smak, zapach, wygląd, konsystencję, estetykę podania i dekorację oraz pomysłowość receptury i oryginalność nazwy. Jest o co walczyć!

2. I OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA CUKIERNICZE SAVPOL W DEKOROWANIU TORTÓW („URODZINOWE DEKOROWANIE”)

Daj się ponieść wyobraźni i przygotuj dla nas zachwycający tort urodzinowy! Temat konkursu to: 25 LAT SAVPOL.
Na udekorowanie tortu-atrapy przy użyciu masy cukrowej i innych dostępnych produktów masz aż 2 godziny. W trakcie pracy nie możesz korzystać ze swoich składników i narzędzi.
Wybierzemy najładniejsze i najciekawsze torty, które będą nawiązywać do tematu zawodów. A zwycięzcy zabiorą do domu atrakcyjne nagrody.

3. I OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA PIEKARSKIE SAVPOL W PRZYGOTOWANIU CHLEBA
Pachnący, z chrupiącą skórką, o wspaniałym smaku... Takiego chleba właśnie szukamy!
Upiecz swój popisowy chleb, zaprezentuj nam go na targach i przekonaj się, czy jest najlepszy.
Na trzech autorów najlepszych receptur czekają nagrody.

4. I OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA CUKIERNICZE SAVPOL W PRZYGOTOWANIU DESERU
Masz dużą wiedzę cukierniczą i pasję poszukiwania najlepszych rozwiązań? Nasi Technolodzy przedstawią Ci deser, na wzór którego spróbujesz przygotować swój odpowiednik.
Czekamy na odważnych, który zmierzą się z tym trudnym zadaniem nie znając receptury i na postawie swoich obserwacji i dostępnych produktów stworzą wierne kopie naszego deseru.
Nagrodzimy uczestników, którzy przygotują desery, które do złudzenia będą przypominać nasz wzór.

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - organizator zastrzega sobie prawo możliwości wyboru uczestników, szczególnie z uwagi na zbyt dużą ilość zgłoszeń i zbyt mało czasu lub miejsca do przeprowadzenia konkursu dla wszystkich - przed konkursem głównym możliwe przeprowadzenie dodatkowych eliminacji. W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie reprezentanci firm (właściciele, pracownicy) współpracujących z organizatorem i związanych z branżą cukierniczą, lodziarską, piekarską lub gastronomiczną. Szczegółowych informacji uzyskają Państwo u Przedstawicieli Handlowych lub drogą mailową: (a.targosz@savpol.pl). Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2017 roku (przez Przedstawicieli Handlowych lub na adres: a.targosz@savpol.pl). Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

Następny artykuł
Relacja - Targi Branżowe Savpol 2017
Poprzedni artykuł
Targi Branżowe Savpol 2017