AlfaPro - HoReCa
AlfaPro - HoReCa
Poznaj linię produktów spod znaku AlfaPro. Wejdź do świata profesjonalnych wyrobów, dedykowanych cukiernikom, piekarzom, lodziarzom, a także restauratorom. Odkryj najwyższą jakość. Ciesz się konkurencyjną ceną. Zaufaj AlfaPro.

AlfaPro – specjaliści od słodkiej roboty
 
Dynamicznie rozwijająca się marka AlfaPro wprowadziła na polski rynek produkty dedykowane branży cukierniczo-piekarniczej, lodziarskiej oraz gastronomicznej. Stworzona dla Państwa oferta obejmuje nabiał,  mieszanki piekarnicze i cukiernicze, czekolady oraz tłuszcze.
 
W rekordowo krótkim czasie produkty spod znaku AlfaPro zyskały oddane grono zachwyconych odbiorców. Nic więc dziwnego, że sama nazwa staje się synonimem wysokiej jakości i dobrego smaku. Wciąż rosnący asortyment, łatwość użycia produktów i konkurencyjna cena to tylko niektóre z zalet tej marki.
 
Najlepszą rekomendacją dla marki AlfaPro jest zadowolenie jej Klientów
 
AlfaPro to produkty profesjonalne stworzone z myślą o piekarzach i cukiernikach. Ciasta, słodycze, pieczywo czy desery, których receptury opierają się na składnikach AlfaPro, spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania rzemieślników. To, co wyróżnia te produkty na rynku, to powtarzalna najwyższa jakość. Wykorzystanie oferowanych komponentów daje gwarancje niezmiennego smaku i konsystencji Państwa wyrobów.
 
  • Oferta asortymentowa dostosowana do potrzeb, dzięki ciągłej analizie i badaniach rynku;
  • Stała dostępność w sprzedaży;
  • Wysoka, pewna jakość – niezmienny smak produktów powstałych z surowców marki;
  • Staranna selekcja surowców wykorzystywanych w procesie produkcyjnym, odbywająca się w spełniających normy unijne zakładach.